Luszie » 2012-06-20 21:11:15
Hali!
Szerintem nem lett az. Figyelj.. Kapsz akármennyi fegyvert a bandatagoktól... a rendőrök elől van hova rejtőzködni. Mindig van valami (fal, dobozok, hordók.. ) ami mögé el lehet bújni, ha gáz van , és ha egyszerre 36 rendőr lő rád, akkor igen csak élni kell ezekkel a legallis "csalásokkal"
)
Azokat használod, akkor nincs gáz. Én nekem másodikra meglett az a küldi. Elsőre azért nem sikerült, mert az egyik bandatag folyton beállt elém, miközbe öldköltem volna, és sikeresen annyit lőttem már belé,hogy megmurdelt
Szerintem nem lett az. Figyelj.. Kapsz akármennyi fegyvert a bandatagoktól... a rendőrök elől van hova rejtőzködni. Mindig van valami (fal, dobozok, hordók.. ) ami mögé el lehet bújni, ha gáz van , és ha egyszerre 36 rendőr lő rád, akkor igen csak élni kell ezekkel a legallis "csalásokkal"
)Azokat használod, akkor nincs gáz. Én nekem másodikra meglett az a küldi. Elsőre azért nem sikerült, mert az egyik bandatag folyton beállt elém, miközbe öldköltem volna, és sikeresen annyit lőttem már belé,hogy megmurdelt
Emperror » 2009-02-28 22:44:12
Hsz.: 6209
| Segítségkérés, vélemények, stb. | |
![]() San Andreas 100 %: (2x)Vice City 100 %: (2x) |


(2x)