Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 8  Előre
sorrend: hsz/oldal: oldal:

PROgamerIV  » 2012-10-24 18:56:49

Kitiltva

Hsz.: 4

Hello mindenki! Most kezdtem el az új csatornámat, ami csak GTA IV modok bemutatásáról, tutorialokról szól, de tényleg jó minőségben. Kérlek, nézzétek meg a csatornám: http://www.youtube.com/user/XModHunterX
Elég nehéz a YoutTube-on elérni, hogy nőjön egy csatorna, de én szeretném, hogy nőjön ezért posztoltam ki.
Don't forget to kill someone. Unbelieveable enjoy.

smatyi  » 2011-03-29 19:32:23

Kitiltva

Hsz.: 267

Nézétek meg a csatornám.Remélem tetszenek majd a videóim. S.T.

smatyi  » 2011-02-03 14:18:34

Kitiltva

Hsz.: 267

Jah. Multkor néztem hogy mért lassab a gép mostanában,aztán észre vettem hogy a vidik teljesen lehuzták,alig volt rajta 1GB.Észre se veszi az ember aztán, már lefoglalják a vidik az öszes helyet.

Hasbal  » 2011-01-30 09:14:57

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

geri6: Nyomj F2-t.
smatyi: Ja valahogy így de mivel nem mindenkinek van egy helyen a windows és a gém partició szerint ezért függ a helyigénytől is. Egy szar 30 seces videó is 1 giga majdnem..


Hasbal Copyright. Minden jog fenntartva. 2010

geri6  » 2011-01-29 18:19:11

Kitiltva

Hsz.: 67

ÉS hogy kell elindítani??
Mindig jó a játékaiddal játszani.

smatyi  » 2011-01-17 18:29:00

Kitiltva

Hsz.: 267

Olvastam a gta könyvében,hogy max 30-40 másodpercet vesz fel egyszerre,de ez persze függ a gép teljesítményétöl is.

patchaou  » 2011-01-16 23:41:25

Admin

Kitiltva

Hsz.: 1657

Az engem is érdekelne, hogyan lehet beállítani a videófelvétel hosszát, vagy a kezdetét... Előző vga-mmal 2-3 perceket rögzített, most meg csxak fél percet... nem értem.



smatyi  » 2010-11-06 09:56:57

Kitiltva

Hsz.: 267

Jolvan már nem kell segitség, máshol 10 perc után segitettek.

smatyi  » 2010-11-03 18:59:40

Kitiltva

Hsz.: 267

Semmi segitség? Ennél azért többet vártam.

smatyi  » 2010-11-02 13:47:34

Kitiltva

Hsz.: 267

CSinálatam egy ujjab rövid videot.video
A kérdésemre várom a választ.

smatyi  » 2010-11-01 20:47:52

Kitiltva

Hsz.: 267

Nah megcsináltam az elsö normálisabb videom.Ne várjatok sokat töle csak gyorsan akartam egyet Video
A kérdésemre még várom a választ.

smatyi  » 2010-10-31 20:03:00

Kitiltva

Hsz.: 267

Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni a Video Editor-hoz.Az lenne a proplémám sose akkor kezdi venni a videot amikor akarom.Mert ugye elötte a menüben be kel kapcsolni hogy felvegye és ha vége akkor meg az F2-öt kell nyomni.De sose akkor kezdi amikor kéne.

richie131  » 2010-04-09 20:40:33

Kitiltva

Hsz.: 209

Nem fejeződött be a sorozat? Húsvéti meglepetés? LoL moments 6???
Ez már tényleg a legutolsó rész. Viszont valószínű, hogy lesz egy új sorozat!

richie131  » 2010-03-12 17:01:24

Kitiltva

Hsz.: 209

Kész van az utolsó LoL moments videó.
GTA IV - LoL moments 5: The Final Moments
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3
GTA IV - LoL moments 4


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

richie131  » 2010-03-07 16:36:14

Kitiltva

Hsz.: 209

Már is készen van a LoL moments 4. Ez az utolsó előtti része a sorozatnak.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

richie131  » 2010-03-04 21:45:34

Kitiltva

Hsz.: 209

Technikai problémák miatt
késett az új videóm, de most itt van:
GTA IV - Mbk crash montage
A következő videó már a LoL moments 4 lesz.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

richie131  » 2010-02-27 07:23:10

Kitiltva

Hsz.: 209

Egy újabb montázs: GTA IV - Mbk stunt montage
Holnap lehet, hogy meglesz a motoros balesetek videóm is.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

richie131  » 2010-02-16 17:21:14

Kitiltva

Hsz.: 209

Kész az új videóm GTA IV - On the top of insanity (az őrültség csúcsán) címmel.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

Speed95  » 2010-02-07 20:54:38

Kitiltva

Hsz.: 446

Nagyon jó videókat csinálsz richie131.Jó helyzeteket,stb.Minden elismerésem.Azért engedj egy kicsit abból a videóbeállításokból,mert nehezen jönnek be az épületek.

richie131  » 2010-02-07 17:31:54

Kitiltva

Hsz.: 209

Elkészült a hintás montázs.
GTA IV - Swingset of Death
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

richie131  » 2010-02-03 19:59:08

Kitiltva

Hsz.: 209

Kész az 1. montázsom, mely helikopteres ugrásokból áll, és 12 klipből.
Katt!
Még több különböző montázst csinálok.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

richie131  » 2010-01-23 20:51:41

Kitiltva

Hsz.: 209

GTA IV - LoL moments 3
Ezek után montázsokat csinálok, később jön a 4. rész.
Zene: Hello - New York Groove
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

richie131  » 2010-01-21 20:54:02

Kitiltva

Hsz.: 209

Én mindent az alap szerkesztővel csináltam. Black Maggot sztem csak a zenéket tette be külön.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

ZsoloGTA  » 2010-01-21 17:37:18

Kitiltva

Hsz.: 34

Bocs hogyha rossz helyre írok. Ezeket ugye az alap vidi szerkesztővel csináljátok? Azért kérdezem mert nekem effektek nem nagyon sikerülnek...

richie131  » 2010-01-16 21:16:15

Kitiltva

Hsz.: 209

Elkészült a GTA IV - LoL moments 2 videóm.
Klikk ide a megtekintéshez.
Jövő héten jön a 3.
GTA IV - LoL moments



LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!

B.bazsi  » 2010-01-10 21:50:31

Kitiltva

Hsz.: 109

van ott "balhé" bőven csak nem látni mert nagyon gyors a videó és ha vki elüt vkit az szinte abban a pillanatban fel is kel és nem látod hogy ott "balhé" volt
Ha te vagy az ász, akkor én a gigász.
Boldog Karácsonyt mindenkinek !

Zsul  » 2010-01-10 19:24:01

Kitiltva

Hsz.: 2232

Black Maggot videójához: érdekes, hogy amíg készítetted a felvételt, addig egyszer sem történt baleset a kereszteződésben. Én, ha megállok egy zepránál, ott mindig van lehetőség egy kis "balhéra". A gép mentségére legyen szólva, hogy ha a játékos is belső kameranézetet használ (=motorháztetőn a kamera), s nem nézel körül az egérrel minden egyes kanyarnál, mert lustaság van, akkor te is elüthetsz egy embert kanyarodás közben. Ez a videó nem tudom mennyi valós időt vett igénybe a GTA4-ben, de jól láthatóan nem ütöttek el senkit se.

richie131  » 2010-01-10 19:10:48

Kitiltva

Hsz.: 209

Elkészült 1. GTA4-es videóm LoL moments címmel. 10 klassz vicces klippet tettem bele.
Klikk ide!
Zene: Seryoga - King Ring
Jövő hét végén feltöltöm a 2. részt.

asdf2  » 2009-10-04 16:42:56

Kitiltva

Hsz.: 1457

Hát nem pont ilyen stílusú
van de tűrhető (A feléig megy és a számot nem tudtam levágni )

Zsul  » 2009-08-09 04:45:50

Kitiltva

Hsz.: 2232

Black Maggot, jók a videóid!
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 8  Előre