Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 8
Előre
PROgamerIV » 2012-10-24 18:56:49
Hello mindenki! Most kezdtem el az új csatornámat, ami csak GTA IV modok bemutatásáról, tutorialokról szól, de tényleg jó minőségben. Kérlek, nézzétek meg a csatornám: http://www.youtube.com/user/XModHunterX
Elég nehéz a YoutTube-on elérni, hogy nőjön egy csatorna, de én szeretném, hogy nőjön
ezért posztoltam ki.
Elég nehéz a YoutTube-on elérni, hogy nőjön egy csatorna, de én szeretném, hogy nőjön
ezért posztoltam ki.
Don't forget to kill someone. Unbelieveable enjoy.
smatyi » 2011-02-03 14:18:34
Jah. Multkor néztem hogy mért lassab a gép mostanában,aztán észre vettem hogy a vidik teljesen lehuzták,alig volt rajta 1GB.Észre se veszi az ember aztán, már lefoglalják a vidik az öszes helyet.
Hasbal » 2011-01-30 09:14:57
Hsz.: 2630
smatyi » 2011-01-17 18:29:00
Olvastam a gta könyvében,hogy max 30-40 másodpercet vesz fel egyszerre,de ez persze függ a gép teljesítményétöl is.
patchaou » 2011-01-16 23:41:25
Hsz.: 1657
Az engem is érdekelne, hogyan lehet beállítani a videófelvétel hosszát, vagy a kezdetét... Előző vga-mmal 2-3 perceket rögzített, most meg csxak fél percet... nem értem.


smatyi » 2010-11-06 09:56:57
Jolvan már nem kell segitség, máshol 10 perc után segitettek.
smatyi » 2010-11-01 20:47:52
Nah megcsináltam az elsö normálisabb videom.Ne várjatok sokat töle csak gyorsan akartam egyet Video
A kérdésemre még várom a választ.
A kérdésemre még várom a választ.
smatyi » 2010-10-31 20:03:00
Sziasztok! Segitséget szeretnék kérni a Video Editor-hoz.Az lenne a proplémám sose akkor kezdi venni a videot amikor akarom.Mert ugye elötte a menüben be kel kapcsolni hogy felvegye és ha vége akkor meg az F2-öt kell nyomni.De sose akkor kezdi amikor kéne.
richie131 » 2010-04-09 20:40:33
Nem fejeződött be a sorozat? Húsvéti meglepetés? LoL moments 6???
Ez már tényleg a legutolsó rész. Viszont valószínű, hogy lesz egy új sorozat!
Ez már tényleg a legutolsó rész. Viszont valószínű, hogy lesz egy új sorozat!
richie131 » 2010-03-12 17:01:24
Kész van az utolsó LoL moments videó.
GTA IV - LoL moments 5: The Final Moments
GTA IV - LoL moments 5: The Final Moments
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3
GTA IV - LoL moments 4


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3
GTA IV - LoL moments 4


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
richie131 » 2010-03-07 16:36:14
Már is készen van a LoL moments 4. Ez az utolsó előtti része a sorozatnak.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
richie131 » 2010-03-04 21:45:34
Technikai problémák miatt
késett az új videóm, de most itt van:
GTA IV - Mbk crash montage
A következő videó már a LoL moments 4 lesz.
késett az új videóm, de most itt van:
GTA IV - Mbk crash montage
A következő videó már a LoL moments 4 lesz.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
richie131 » 2010-02-27 07:23:10
Egy újabb montázs: GTA IV - Mbk stunt montage
Holnap lehet, hogy meglesz a motoros balesetek videóm is.
Holnap lehet, hogy meglesz a motoros balesetek videóm is.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


X-Fire: heccsatter888
LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
richie131 » 2010-02-16 17:21:14
Kész az új videóm GTA IV - On the top of insanity (az őrültség csúcsán) címmel.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
Speed95 » 2010-02-07 20:54:38
Nagyon jó videókat csinálsz richie131.Jó helyzeteket,stb.Minden elismerésem.Azért engedj egy kicsit abból a videóbeállításokból,mert nehezen jönnek be az épületek.
richie131 » 2010-02-07 17:31:54
Elkészült a hintás montázs.
GTA IV - Swingset of Death
GTA IV - Swingset of Death
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
richie131 » 2010-02-03 19:59:08
Kész az 1. montázsom, mely helikopteres ugrásokból áll, és 12 klipből.
Katt!
Még több különböző montázst csinálok.
Katt!
Még több különböző montázst csinálok.
GTA IV - LoL moments
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
GTA IV - LoL moments 2
GTA IV - LoL moments 3


LIVE Gamertag: Richie131hun - vegyetek fel!
richie131 » 2010-01-23 20:51:41
GTA IV - LoL moments 3
Ezek után montázsokat csinálok, később jön a 4. rész.
Zene: Hello - New York Groove
Ezek után montázsokat csinálok, később jön a 4. rész.
Zene: Hello - New York Groove
richie131 » 2010-01-21 20:54:02
Én mindent az alap szerkesztővel csináltam. Black Maggot sztem csak a zenéket tette be külön.
ZsoloGTA » 2010-01-21 17:37:18
Bocs hogyha rossz helyre írok. Ezeket ugye az alap vidi szerkesztővel csináljátok? Azért kérdezem mert nekem effektek nem nagyon sikerülnek...
richie131 » 2010-01-16 21:16:15
B.bazsi » 2010-01-10 21:50:31
van ott "balhé" bőven csak nem látni mert nagyon gyors a videó és ha vki elüt vkit az szinte abban a pillanatban fel is kel és nem látod hogy ott "balhé" volt
Ha te vagy az ász, akkor én a gigász.
Boldog Karácsonyt mindenkinek !
Boldog Karácsonyt mindenkinek !
Zsul » 2010-01-10 19:24:01
Black Maggot videójához: érdekes, hogy amíg készítetted a felvételt, addig egyszer sem történt baleset a kereszteződésben. Én, ha megállok egy zepránál, ott mindig van lehetőség egy kis "balhéra". A gép mentségére legyen szólva, hogy ha a játékos is belső kameranézetet használ (=motorháztetőn a kamera), s nem nézel körül az egérrel minden egyes kanyarnál, mert lustaság van, akkor te is elüthetsz egy embert kanyarodás közben.
Ez a videó nem tudom mennyi valós időt vett igénybe a GTA4-ben, de jól láthatóan nem ütöttek el senkit se.
Ez a videó nem tudom mennyi valós időt vett igénybe a GTA4-ben, de jól láthatóan nem ütöttek el senkit se.
richie131 » 2010-01-10 19:10:48
Elkészült 1. GTA4-es videóm LoL moments címmel. 10 klassz vicces klippet tettem bele.
Klikk ide!
Zene: Seryoga - King Ring
Jövő hét végén feltöltöm a 2. részt.
Klikk ide!
Zene: Seryoga - King Ring
Jövő hét végén feltöltöm a 2. részt.
asdf2 » 2009-10-04 16:42:56
Aktuális oldal: 1 / Összes oldal: 8
Előre






