Vissza  Aktuális oldal: 2 / Összes oldal: 17  Előre
sorrend: hsz/oldal: oldal:

B.bazsi  » 2009-10-05 16:03:46

Kitiltva

Hsz.: 109

azt észrevettétek hogy ha szétlötök egy stockadet akkor ad rengeteg pénz (úgy amikor megölsz egy embert csak sokkal többet)
Ha te vagy az ász, akkor én a gigász.

Hasbal  » 2009-09-06 14:22:56

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

Egy Igazi Vice Citys Easter Egg

Leírás: Ha Roman -al játszol dartsot akkor ilyen dartsokat dob.

Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

Hasbal  » 2009-09-02 19:58:00

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

A Bugok bugja avagy a színpad mögött.

Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

djricsa9601  » 2009-08-24 13:14:19

Kitiltva

Hsz.: 156

Veletek is előfordult már az, hogy valamelyik vonatállomáson (nem tom, hogy melyik), ah meglökitek az embereket és beakadnak a korlátba, akkor elkezdenek rángatózni? Nekem így már összejött egy szép kis hullahegy Máskor képet is hozok. Nem igazán E.E., hanem egy jó kis bug...
__..::Én csináltam xD::..__ __..::Ezt is xD::..__ __..::Na meg...hát...::..__ __..::Blogom!::..__

Hasbal  » 2009-08-20 16:41:28

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

Hát ezen már nem lepődök meg

Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

kovy29  » 2009-08-18 21:08:21

Kitiltva

Hsz.: 2285

hát nem tudom, mert én még sosem jártam ott, sem előtte, sem utána, de végül is lehet benne valami na de off vége

Hasbal  » 2009-08-18 20:53:23

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

heh

egyébbként mit gondolsz a temetős dologról?
CSI Vice City Helyszínelők
CSI Liberty City Helyszínelők
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

kovy29  » 2009-08-18 20:44:28

Kitiltva

Hsz.: 2285

a játék ~90%-on van, a haverság meg az is

Hasbal  » 2009-08-18 20:40:56

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

heh ez nagy
de kb hány % -nál mondta ezt brucie?

én is láttam a képet
-----------------------------------------------------

Ja ha éppen a temetőben járkálunk ahol Francist eltemetik (a nagy temető a szigeten ahol a világítótorony található)
akkor ha a temetés elött megyünk el oda, (vagyis bármikor amikor még nem tartunk Francis megölésénél.) Tehát ha ott vagyunk akkor szépen megnézzük a sírt ahol eltemetik, na a lényeg az hogy a sír már ott van, de nincs benne senki (nemtom én úgy emlékszem hogy már ki van ásva a sír még mielőtt tényleg meghalna.)
CSI Vice City Helyszínelők
CSI Liberty City Helyszínelők
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

kovy29  » 2009-08-18 20:20:28

Kitiltva

Hsz.: 2285

ez igazából nem annyira easter egg/bug, de szerintem itt lesz a legjobb helye:
Na szóval Bruciet ma elhívtam bowlingozni és az oda vezető úton odáig fajult a beszélgetés, hogy meg akarta fogatni Nikolaial a golyóit... Itt van a beszélgetés egy részlete;
...
Brucie: Steroids don't fucking shrink your balls, man. My balls are actually pretty big.
Nikolai: Yeah, man. I'm sure they are.
Brucie: They are, man. You wanna feel them? Touch my balls and end this once and for all bro. You can tell everyone that juicing don't actually shrink people's balls because Brucie's are fucking huge. I was juggling them like melons just the other day bro.
Nikolai: I really don't want to touch your balls Brucie.
Brucie: Come on, Niko. Just cup them bro. One time.
Nikolai: That ain't going to happen, friend. Let's drop this.

Itt egy másik beszélgetés részlete is. Ebben Brucie éppen arról számolt be Nikolainak, hogy fél évig nem khmm...
...
Brucie: ... You know, once I abstained from pussy... for six months alright. No sex for six months, can you imagine? I was so pent up.
Nikolai: I'm not really enjoying the images that are running through my mind.
Brucie: And no masturbating, either. That was the hardest bit.
Nikolai: Will you shut up?
Brucie: What?
Nikolai: Just shut up.
Brucie: Oh sorry bro. Sorry.

És végezetül egy kép is, amin Derrick McReary van, abban a kocsmában, ahol dartsozni lehet. Találkozott már vele valaki rajtam kívül?

surci  » 2009-08-15 19:30:13

Kitiltva

Hsz.: 95

nem met ha megláttod akkor már vilog és gondolom akkor nem lopják! Amúgy az egyikel 30 percet is elszorakoztam és végig ezt csínálta!
Surci G-TEAM
RC CARS,TRUCKS

Tamiya CR-01 Unimog 406 USER
Windows XP USER
Legújabb rendszámok index fórum MEMBER


Toyota Land Cruiser BJ40 FAN
Polski Fiat 126 FAN
Uaz FAN
Mercedes Unimog FAN
Mercedes Sprinter FAN
ABARTH FAN

Hasbal  » 2009-08-15 11:41:49

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

Egyébként észre vettétek hogy ha félig vízben ázunk a játékban akkor semmivel sem lassul le Niko járása a vízben.
pedig az SA -ban lelassult a vízben.
CSI Vice City Helyszínelők
CSI Liberty City Helyszínelők
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

patchaou  » 2009-08-15 02:00:08

Admin

Kitiltva

Hsz.: 1657

Érdekes kérdés, szerintem változó. Én pedig azon tűnődtem egy pár pillanatig, hogy vajon azok is viccesnek tartják e Maggot képét, akiket sajnos teljesen megfertőzött a nyugat- (főleg USA) majmolás, és olyan torz kép alakult ki bennük hogy menő dolog a "mekibe" járni...
szerk.: ez egy pocsékul megfogalmazott mondat lett, de érthető úgyhogy így marad.


Free game downloads, press Alt+F4 for more details!!!
Első GTA IV videóm --- Második GTA IV videóm--- volt egy harmadik is, de a jutúb megette!
GTA LETÖLTÉSEKET IDE KÜLDJÉTEK: patchaou@gtahungary.hu (nick névvel, képpel és egy rövid leírással...)

Zsul  » 2009-08-15 01:51:13

Kitiltva

Hsz.: 2232

A képpel kapcsolatban: mindig elgondolkoztatott, hogy vajon a készítők, amikor lemásolják kicsit humoros, néha eltúlzott formában ezt a világot, tehát elkészítik ennek a világnak a karikatúráját, akkor ezt vajon figyelmeztető előjellel, vagy undorodó előjellel, vagy netán azért szeretet teljes előjellel teszik e...

Black Maggot  » 2009-08-15 00:47:26

Admin

Kitiltva

Hsz.: 1980

patchaou  » 2009-08-14 23:50:22

Admin

Kitiltva

Hsz.: 1657

Az nem lehet hogy csak a néma riasztó? Elég sok autóban előfordul.


Free game downloads, press Alt+F4 for more details!!!
Első GTA IV videóm --- Második GTA IV videóm--- volt egy harmadik is, de a jutúb megette!
GTA LETÖLTÉSEKET IDE KÜLDJÉTEK: patchaou@gtahungary.hu (nick névvel, képpel és egy rövid leírással...)

surci  » 2009-08-11 21:43:54

Kitiltva

Hsz.: 95

Ezt lehett hogy már írtam de ha elmentek Westdyke-ba a benzin kútra (ahól van egy autó mosó) akkor ott szokot olyan verda is parkolni ami vészvillogózik akkoris ha mész velle!
Surci G-TEAM
RC CARS,TRUCKS

Tamiya CR-01 Unimog 406 USER
Windows XP USER
Legújabb rendszámok index fórum MEMBER


Toyota Land Cruiser BJ40 FAN
Polski Fiat 126 FAN
Uaz FAN
Mercedes Unimog FAN
Mercedes Sprinter FAN
ABARTH FAN

djricsa9601  » 2009-08-11 12:13:30

Kitiltva

Hsz.: 156

Ezt máskor mellőzd!
"I remember you! You're the comrade guy!" Bármiben segítek, csak a multiban nem!
__..::Én csináltam xD::..__ __..::Ezt is xD::..__ __..::Na meg...hát...::..__ __..::Blogom!::..__

mr piku  » 2009-08-11 11:59:51

Kitiltva

Hsz.: 18

patchaou  » 2009-08-10 23:26:24

Admin

Kitiltva

Hsz.: 1657

Ez gondolom feltétlenül kellett ebbe a topicba
Örülünk hogy örülsz, de remélem a jövőben sikerül majd megtalálnod a megfelelő helyet érzelmi kitöréseid megnyilvánulásainak


Free game downloads, press Alt+F4 for more details!!!
Első GTA IV videóm --- Második GTA IV videóm--- volt egy harmadik is, de a jutúb megette!
GTA LETÖLTÉSEKET IDE KÜLDJÉTEK: patchaou@gtahungary.hu (nick névvel, képpel és egy rövid leírással...)

mr piku  » 2009-08-10 22:18:41

Kitiltva

Hsz.: 18

hamarosan én is a gta 4ezők nagy csapatában leszek! még pár nap!!!
gta iv! jövööööök!!!

Hasbal  » 2009-08-09 19:15:47

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

lehet hogy azért
Nem foglalkozok lámákkal.
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

djricsa9601  » 2009-08-09 17:47:16

Kitiltva

Hsz.: 156

Ez király! Lehet, hogy ezért "cj_mobile...." a neve.
"I remember you! You're the comrade guy!" Bármiben segítek, csak a multiban nem!
__..::Én csináltam xD::..__ __..::Ezt is xD::..__ __..::Na meg...hát...::..__ __..::Blogom!::..__

Hasbal  » 2009-08-09 15:55:46

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

egy elég érdekes dolgot találtam a sparkIV -el a weapons.img -ben.
az eggyik telefon textúrájában.
A kép: Kép
Nem foglalkozok lámákkal.
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

gta77  » 2009-08-08 15:44:44

Kitiltva

Hsz.: 1445

Úgy még nem néztem meik a legjobb xD
GTA 4 multiba bárki felvehet. Nevem: bernat77

Hasbal  » 2009-08-08 15:00:18

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

tom.
szerinted melyik a legjobb?

énszerintem a leghülyébb a 34 -es
Nem foglalkozok lámákkal.
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

gta77  » 2009-08-08 14:18:23

Kitiltva

Hsz.: 1445

Vannak közte jó képek
GTA 4 multiba bárki felvehet. Nevem: bernat77

Hasbal  » 2009-08-08 14:08:41

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

Érdekes bugok, és fura dolgok, na meg persze easter eggek gyüjteménye. (cseh nyelvű)
Első rész (1-15)
Második rész (16-30)
Harmadik rész (31-45)
Negyedik rész (46-60)
Ötödik rész (61-75)
Hatodik rész (76-90)
Hetedik rész (91)
Nem foglalkozok lámákkal.
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009

surci  » 2009-08-06 22:24:37

Kitiltva

Hsz.: 95

Van egy szakasz ahol tele van lyen roncs autókal!
Surci G-TEAM
RC CARS,TRUCKS

Tamiya CR-01 Unimog 406 USER
Windows XP USER
Legújabb rendszámok index fórum MEMBER


Toyota Land Cruiser BJ40 FAN
Polski Fiat 126 FAN
Uaz FAN
Mercedes Unimog FAN
Mercedes Sprinter FAN
ABARTH FAN

GTA San Andreas Player
GTA 4 Player
Call Of Duty Player
Test Drive Player
Battlefield Bad Company Player
The Getaway Player
Far Cry 2 Player
Need For Speed Undercover Player

Hasbal  » 2009-08-06 20:02:56

Admin

Kitiltva

Hsz.: 2630

vajon ez hogyan került ide a metróba?
Nem foglalkozok lámákkal.
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
Vissza  Aktuális oldal: 2 / Összes oldal: 17  Előre