B.bazsi » 2009-10-05 16:03:46
Hasbal » 2009-09-06 14:22:56
Hsz.: 2630


Leírás: Ha Roman -al játszol dartsot akkor ilyen dartsokat dob.

Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
Hasbal » 2009-09-02 19:58:00
Hsz.: 2630

Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
djricsa9601 » 2009-08-24 13:14:19
Máskor képet is hozok. Nem igazán E.E., hanem egy jó kis bug...
Hasbal » 2009-08-20 16:41:28
Hsz.: 2630


Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
kovy29 » 2009-08-18 21:08:21
na de off vége
Hasbal » 2009-08-18 20:53:23
Hsz.: 2630

egyébbként mit gondolsz a temetős dologról?
CSI Liberty City Helyszínelők
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
Hasbal » 2009-08-18 20:40:56
Hsz.: 2630

de kb hány % -nál mondta ezt brucie?
én is láttam a képet

-----------------------------------------------------
Ja ha éppen a temetőben járkálunk ahol Francist eltemetik (a nagy temető a szigeten ahol a világítótorony található)
akkor ha a temetés elött megyünk el oda, (vagyis bármikor amikor még nem tartunk Francis megölésénél.) Tehát ha ott vagyunk akkor szépen megnézzük a sírt ahol eltemetik, na a lényeg az hogy a sír már ott van, de nincs benne senki
(nemtom én úgy emlékszem hogy már ki van ásva a sír még mielőtt tényleg meghalna.)CSI Liberty City Helyszínelők
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
kovy29 » 2009-08-18 20:20:28
Na szóval Bruciet ma elhívtam bowlingozni és az oda vezető úton odáig fajult a beszélgetés, hogy meg akarta fogatni Nikolaial a golyóit...
Itt van a beszélgetés egy részlete;...
Brucie: Steroids don't fucking shrink your balls, man. My balls are actually pretty big.
Nikolai: Yeah, man. I'm sure they are.
Brucie: They are, man. You wanna feel them? Touch my balls and end this once and for all bro. You can tell everyone that juicing don't actually shrink people's balls because Brucie's are fucking huge. I was juggling them like melons just the other day bro.
Nikolai: I really don't want to touch your balls Brucie.
Brucie: Come on, Niko. Just cup them bro. One time.
Nikolai: That ain't going to happen, friend. Let's drop this.
Itt egy másik beszélgetés részlete is. Ebben Brucie éppen arról számolt be Nikolainak, hogy fél évig nem khmm...

...
Brucie: ... You know, once I abstained from pussy... for six months alright. No sex for six months, can you imagine? I was so pent up.
Nikolai: I'm not really enjoying the images that are running through my mind.
Brucie: And no masturbating, either. That was the hardest bit.
Nikolai: Will you shut up?
Brucie: What?
Nikolai: Just shut up.
Brucie: Oh sorry bro. Sorry.
És végezetül egy kép is, amin Derrick McReary van, abban a kocsmában, ahol dartsozni lehet. Találkozott már vele valaki rajtam kívül?
surci » 2009-08-15 19:30:13
Amúgy az egyikel 30 percet is elszorakoztam és végig ezt csínálta!
RC CARS,TRUCKS
Tamiya CR-01 Unimog 406 USER
Windows XP USER
Legújabb rendszámok index fórum MEMBER
Toyota Land Cruiser BJ40 FAN
Polski Fiat 126 FAN
Uaz FAN
Mercedes Unimog FAN
Mercedes Sprinter FAN
ABARTH FAN
Hasbal » 2009-08-15 11:41:49
Hsz.: 2630

pedig az SA -ban lelassult a vízben.
CSI Liberty City Helyszínelők
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
patchaou » 2009-08-15 02:00:08
Hsz.: 1657
szerk.: ez egy pocsékul megfogalmazott mondat lett, de érthető úgyhogy így marad.

Free game downloads, press Alt+F4 for more details!!!
Első GTA IV videóm --- Második GTA IV videóm--- volt egy harmadik is, de a jutúb megette!
GTA LETÖLTÉSEKET IDE KÜLDJÉTEK: patchaou@gtahungary.hu (nick névvel, képpel és egy rövid leírással...)
Zsul » 2009-08-15 01:51:13
patchaou » 2009-08-14 23:50:22
Hsz.: 1657

Free game downloads, press Alt+F4 for more details!!!
Első GTA IV videóm --- Második GTA IV videóm--- volt egy harmadik is, de a jutúb megette!
GTA LETÖLTÉSEKET IDE KÜLDJÉTEK: patchaou@gtahungary.hu (nick névvel, képpel és egy rövid leírással...)
surci » 2009-08-11 21:43:54
RC CARS,TRUCKS
Tamiya CR-01 Unimog 406 USER
Windows XP USER
Legújabb rendszámok index fórum MEMBER
Toyota Land Cruiser BJ40 FAN
Polski Fiat 126 FAN
Uaz FAN
Mercedes Unimog FAN
Mercedes Sprinter FAN
ABARTH FAN
djricsa9601 » 2009-08-11 12:13:30
__..::Én csináltam xD::..__ __..::Ezt is xD::..__ __..::Na meg...hát...::..__ __..::Blogom!::..__
patchaou » 2009-08-10 23:26:24
Hsz.: 1657
Örülünk hogy örülsz, de remélem a jövőben sikerül majd megtalálnod a megfelelő helyet érzelmi kitöréseid megnyilvánulásainak

Free game downloads, press Alt+F4 for more details!!!
Első GTA IV videóm --- Második GTA IV videóm--- volt egy harmadik is, de a jutúb megette!
GTA LETÖLTÉSEKET IDE KÜLDJÉTEK: patchaou@gtahungary.hu (nick névvel, képpel és egy rövid leírással...)
mr piku » 2009-08-10 22:18:41
még pár nap!!!gta iv! jövööööök!!!
Hasbal » 2009-08-09 19:15:47
Hsz.: 2630
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
djricsa9601 » 2009-08-09 17:47:16
Ez király! 

Lehet, hogy ezért "cj_mobile...." a neve.
__..::Én csináltam xD::..__ __..::Ezt is xD::..__ __..::Na meg...hát...::..__ __..::Blogom!::..__
Hasbal » 2009-08-09 15:55:46
Hsz.: 2630
gta77 » 2009-08-08 15:44:44


Hasbal » 2009-08-08 15:00:18
Hsz.: 2630

szerinted melyik a legjobb?
énszerintem a leghülyébb a 34 -es
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
gta77 » 2009-08-08 14:18:23


Hasbal » 2009-08-08 14:08:41
Hsz.: 2630
Első rész (1-15)
Második rész (16-30)
Harmadik rész (31-45)
Negyedik rész (46-60)
Ötödik rész (61-75)
Hatodik rész (76-90)
Hetedik rész (91)
Se füle, se farka, avagy a Rockstarosok beájulnak.
Hasbal copyright. Minden jog fenntartva. 2009
surci » 2009-08-06 22:24:37
RC CARS,TRUCKS
Tamiya CR-01 Unimog 406 USER
Windows XP USER
Legújabb rendszámok index fórum MEMBER
Toyota Land Cruiser BJ40 FAN
Polski Fiat 126 FAN
Uaz FAN
Mercedes Unimog FAN
Mercedes Sprinter FAN
ABARTH FAN
GTA San Andreas Player
GTA 4 Player
Call Of Duty Player
Test Drive Player
Battlefield Bad Company Player
The Getaway Player
Far Cry 2 Player
Need For Speed Undercover Player
Hasbal » 2009-08-06 20:02:56
Hsz.: 2630




